чого тобі потрібно його лизатимуть і підлещуюсь .. так от для того щоб показати свою повагу до мене і моєї персони і висловити його своєю мовою на моєму очке, показати що ти блядь, що ти моя слухняна блядь і готова своїм самим чистим і майже свяшеним місцем лизати мені жопу ... Так. так. а ти розумієш про що йде мова, та як вершкове не поспішаючи, як морозиво з душею, та розсунемо їх по ширше та мовою, так у мене аж від такого душевного отліза хуй встав. Гарна блядь так зараз я сяду на ліжко і ти візьмеш його в свій сучий ротик. Ближче, то стій зараз я візьму твою голову малолітні дівчата голи руками і поставлю Я на свій член, тримаю, так добре, так сучка відкрий рот ще ширше, не смикався я сам опушені твій рот на свій член, як на дибу і буду твоєю головою дрочити собі хуй, не бійся не до гланд і взагалі лише повія неналежним сперечатися. Ось .. класно, а то рукою не то вже, а твоєю головою і ротом сучара саме те, що лікар прописав, так .. так .. і губками та я бачу, ти вмієш. Соковиті у тебе Губенко, робітники. Відчуваєш, як ти стаєш цієї повією? Так не всіх баб ебут, як тебе зараз, а ти хлопець, та ще й у спідниці голий, раком стоїш з змазаним очком і тебе насаджує дорослий мужик на свій член, з якого він скоро скінчить спермаком прям тобі в рот, як відчуття?