Вона не була красивою, просто дівчина з пересічною ім'ям Маша, але було в ній те, що змушувало її шанувальників сходить з розуму від однієї її усмішки. а це була її пристрасть до азарту.в свої 14 років навчаючись у 9 класі вона була далеко не девственнііцей, її встигли поиметь всі хлопці, але потім вона стала недоступна.
    Її недоступнасть була в тому, що вона була чемпіоном її класу з підкидного дурня.
    Ось і великодні пятнмца. День чемпіонату з дурневі, він прводілся в невеликій кімнаті, в якій були камери,, що фіксують все, що відбувається
    Маша влетіла в клас з диким криком
    -І з ким я граю сьогодні?
    Маша сіла на своє місце і розріз її спідниці розкрився до стегна оголюючи гарненькі ніжки. хлопець з сусідньої парти, бачачи це густо почервонів і невиразно пробурмотів
    -Зі мною
    Марія засміялася і різко встала Змусивши свої пишні груди затрястісь так, що у її сусіда ледь не встав член.
    а хлопець з яким грала маша дивився на неї і думав: до чого ж вона гарна, я так її хочу, якщо б вона знала, хоча що з того, я зараз їй програю чемпіонат, або ... немає все-ж програю, я не можу її перемогти, а вона не знає що я був першим у спец-школі з ухилом з азартних ігор. для неї так важлива ця позиція, а що коли .. "
    У його голові з'явився план.
    Настав вечір, рівно о шостій годині почався чемпіонат. Вони сиділи вдвох у кімнаті і грали. Маша з самого початку опинилася в поганій позиції. І ось в кінці гри маша взяла козирного туза до того ж своїм 10 картками. Вона програла, який жах!! Сльози покотилися з очей, але раптом новенький встав схрестивши руки на грудях і сказав:
    -Хочеш, я розіб'ю касету і скажу, що програв, але за це ти діставши мені і моєму члену задоволення.
    Маша від несподіванки припинила плакати,, хоча ...
    хлопець бачачи машину нерішучість почав говорити:
    -Але врахуй ...
    Договорити він не встиг. Маша притиснула свій палець до його губ, какби кажучи: Тихіше! Я згодна ..
    і вона сильно притулилася губами до його губ. і її язичок обводять навколо його мови грав так приблизно з хвилину. поки її спритні пальчики зривали з хлопця сорочку і штани, а з марії спідницю і блузу, до моменту закінчення поцілунку вони стояли голі в напівтемряві. тут уже хлопець узяв ініціативу на себе він грубо поклав її на стіл, розсунувши ноги і відразу перейшов до справи спочатку він почав повільно а потім все швидше, маша тихо пробурмотіла:
    - Не треба ...
    Але він її не слишел, він дійшов до оргазму, а їй було приємно, але в той же час ніяково, але раптом темп сповільнилося, і Маша зрозуміла ла, що вся  її киска в його спермі, тут він грубо схопив її за волдоси і сказал6
    -Оближіть мій член, він весь в спермі

і вона почала. сперма текла по її обличчю. потім фото gjhyj він ліг на спину посодів її на свій член, вона скакала на ньому і її пружні сиськи стрибали вгору і вниз. Це тривало близько півгодини. Раптом маша, вся в поту закричала:
    -Все!
    Хлопець відповів:
    Све так все, адже і на його чолі вже пощла крапелька поту, і потім додав,
    -Забув сказати, я вимкнув камеру ще до початку гри.
    Маша відважила йому посчечіну ...