І не чекаючи моєї відповіді, ХХ (Як ви розумієте, справжнє ім'я президента я вказати не можу) підійшов до мене і взявши мене за підборіддя двома пальцями кілька хвилин розглядав як кінь на базарі.
Нарешті, мабуть задовольнившись побаченим, глава держави відпустив мене і почав неквапливо знімати піджак, а потім і сорочку.
Знявши свій «Ролекс», ХХ з нотками роздратування в голосі (Голос у, до речі, був досить приємний) вимовив - Чого ти чекаєш - роздягайся.
Я.. я ... не можу ... розумієте ХХ (До речі, я завжди називала його на «ви») у .. мене ніколи не було чоловіка.
Як? - Він розсміявся - ти Цьолко в 20 років? - Не може бути - в голосі президента чулося явне здивування.
Але .. це ... правда - я вже починала потихеньку схлипувати, коли-т о я була закохана в одного хлопчика, а потім ... ..
Ясно, - нетерпляче перебив мене ХХ, - нічого хвилин через 20 ти Цьолко вже не будеш - я зроблю тебе бабою .- він знову розсіявся, а потім додав - а раз ти соромишся я тобі допоможу - говорячи цю фразу, «гарант конституції» підійшов до мене в щільну фото голі дівчата 16 років і взяв мене однією рукою за волосся (Щоб я не зуміла вирватися), а інший заходився досить уміло розстібати мою тоненьку кофтинку.
Ви, звичайно ж, хочете дізнатися, чому я не спробувала чинити опір? - Відповідь абсолютно проста - я перебувала в шоці. Посудіть самі - дівчинку з досить малозабезпеченої (За сьогоднішніми мірками) сім'ї заштовхують в машину, привозять в шикарний особняк, де вона зустрічається з президентом своєї батьківщини, який для простого обивателя є принаймні, напівбогом (я не була винятком, хоча, як вже згадувалося раніше - моя сім'я голосувала за опозицію) і цей напівбог намагається її згвалтувати.

Впоравшись, нарешті з моєю кофтиною, а заразом і з ліфчиків, глава держави досить безцеремонно штовхнув мене на карколомну по красі (та й за ціною теж), ліжко і почав стягати спідницю.
Не минуло й 2-х хвилин, як я вже зовсім оголена опинилася під вивчаючим поглядом чоловіка, який був старший за мене майже на 33 роки і мав в моїй ст