Пан президент із задоволенням розглядав моє досить красиве тіло з повною пружною грудьми (5 розмір) тонкою талією й округлими, хоча і не широкими стегнами.
А ти дуже навіть симпатична - прорік він нарешті і провів пальцем по соску моєї лівих грудях а потім різко стиснув, так що я застогнала від болю і розплакалася
Чого ти ревеш? - В голосі ХХ почулися іронічні нотки - це ж честь - твоїм першим чоловіком стане сам президент.
Після цього він опустив руку до моєї вагіни, пальцями акуратно розсунув статеві губи а потім різко всадив туди свій напружений член.
Господа читачі! Такий болю мені не доводилося відчувати, мабуть, ніколи - моє бідне маленьке піхву не могло вмістити відразу його воістину гігантський член. Коли він увійшов у мене я спробувала вирватися, але він був набагато сильнішим і міцно тримав обидві кисті моєї руки, а його член впевнено продовжував свій шлях, розриваючи мою невинну пліву і проникаючи все глибше і глибше - мені навіть здавалося, що цей гігант проткнув матку.
Нарешті, ввівши член на всю довжину, ХХ на хвилинку зупинився (Мені ця передишка здалася раєм) а потім з шаленою швидкістю почав рухатися в мені, викликаючи пекучий біль у моєму вже трохи розтягнутому його вторгненням піхву.
Від такого болю я почала буквально вити і з усіх сил намагатися відскочити чи хоча б зменшити глибину і швидкість проникнення цього знаряддя катування.
Але глава держави не звертав ніякої уваги на мій біль і сльози, які безперервним потоком лилися з моїх очей - мені навіть здавалося, що страждання розпалюють його ще сильніше.
Але ось цієї тортурам настав кінець - зробивши кілька сильних поштовхів в моєму тільки що втратив невинність піхву ХХ скінчив, виливши в мене потоки сперми, яка змішавшись із кров'ю червонуватою кашкою потекла з вагіни по мені до ніг, а потім на ліжко.

Президент піднявся, натягнув на себе червоний шовковий халат і попрямував до дверей в той час, як я, намагаючись хоч трохи вгамувати біль, яка розпеченими голками протикали моє піхву зсередини, перекинулася на бік, підібгавши під себе ноги.
Не знаю, скільки він був відсутній, може 5 хвилин, а може 15, але коли ХХ повернувся в руці у нього був склянку води і 2 невеликі коричнево - червоні пігулки.
Глава держави присів на ліжко, перевернув мене на спину і, простягнувши мені склянку що не терпить заперечень тоном (до речі, такий тон у ХХ, завдяки займаної ним посади був майже завжди) вимовив - Приймай
«Що це?», Слабо спробувала заперечити я, але тут же відчула його тонку, доглянуту руку з відполірованими нігтями (До речі, незважаючи на тендітність і красу руку у ХХ була досить важка) на своєму потилиці і почула крижаний тон пана президента
- Я сказав - приймай, або ти хочеш, щоб я примусив тебе їх проковтнути?
Поглянувши в очі ХХ, я зрозуміла, що краще не сперечатися, і в поспіху проковтнула обидві таблетки

Значить так, задовольнившись моєї покірністю, промовив ХХ години через 2 я зайду до тебе і поясню, на яких принципах будуть будуватися наші відносини. А тепер, спи. (Фраза здалася мені смутно знайомої - мабуть що - щось подібне він віщав по телевізору і зараз просто позначилася звичка)

Сказавши це, глава держави, повернувся і вийшов
Що це були за пігулки я зрозуміла вже через кілька хвилин - біль майже повністю припинилася а на зміну їй прийшло відчуття повного спокою і якогось блаженства. Незабаром я провалилася в сон.

Прокидатися мені зовсім не хотілося, проте, хтось наполегливо ляснув мене по щоці і вже знайомий голос промовив - прокидайся, дівчинка.
Я відкрила очі і побачила ХХ, який сидів у кріслі біля мене, одягнений у один із своїх карколомних костюмів, вартість яких перевищувала 2 річні зарплати вчителя (Як я потім дізналася, коли й сама почала купувати дрібнички в таких же бутиках) - і тут тремтіння пройшла по моєму тілу - жах від того, що цей «гарант конституції« не так давно зробив зі мною ще був живий.
Кілька хвилин він сидів мовчки (Я вжалась в кут ліжка), як - би оцінюючи мене, а потім заговорив:
«Дівчинка, ти мені сподобалася і я мабуть, залишу тебе при собі, тільки от запам'ятай наступні правила:
ХХ зробив паузу а потім продовжив-по-перше - ніколи і нікому не смій навіть і натякнути ХТО тебе трахкає - дізнається хоч одна жива душа я тебе голі дівчата на пляжі так прикрашена - мама рідна не довідається, по - друге Я дам тобі мобільний телефон, який має 6 ступенів захисту, але по ньому я САМ буду тобі дзвонити - ти цього робити права не маєш, по - третє дівчинка, ти завжди будеш готова мене обслужити - це твоя основна обов'язок тепер.
Ти мене зрозуміла? - Його голос звучав карбовано і повільно
Так, пошепки відповіла я, розуміючи, що відтепер я стала всього лише рабинею, повією, яка зобов'язана на першу вимогу свого пана розсунути ноги.
От і добре, зауважив ХХ, встаючи з кр