Потім він задер їй спідницю і палапал їй сідниці (а дівчинка була красива і приваблива). Потім відійшов від неї, записав щось на гумовому плівочці і різко вставив їй у її промежину, в дирочку.Девочка скрикнула.
-Ні крічі.Сейчас ти ідеш до гінеколога і плівку не витягувати.
І виставив її з задертою спідниці через інші двері в кабінет.Там теж був мужчіна.Он попросив роздягнутися-зняти спідницю і туфельки-і леч на спеціальне крісло для осмотра.Резіновая плівочка почала приносити біль Ане.Она зробила що велелі.Врач підійшов до неї , теж закріпив їй ноги і рукі.Потом направив світло на її промежность.Тут він побачив пленочку.Витащіл її різко, приносячи дівчинці боль.Прочітал, посміхнувся і постукав три рази на наступну дверь.Потом повернувся До Ане.Смазал палец.Смазивая він сказав девочке6
-Зараз до мене приєднатися мій помічник.
Але ти не волнуйся.Чтоби не порвати невинну пліву, я навпомацки матку через задній прохід.
І він різко вставив їй палець у дірочку сзаді.Аня охнула.Вдруг лікар сильно ляснув її по попі.
-Не кричати!! Якщо будеш кричати, буде боляче, і я закрию тобі пащу все одно!!
Тут двері відчинились і вошол інший чоловік.
-Я псіхіатор.Я перевірю наскільки ти не нервова.
Гінеколог витягнув палец.Оба разделісь.Псіхіатр підійшов до Ані, затулив їй рат кляпом і стягнув топ, оголивши груди (більшу, для її возвраста). Тут Аня побачила те, чого їй стало плохо.Она вже зрозуміла чого хочуть мужчіни.У них були не члени, а молоткі.Дліна приблизно см 20, а в ширину не менше 4.Гінеколог підклав під неї подушку, тим самим піднявши їй її таз.
Потім безцеремонно увійшов до її задній прохо.Деслі б не змащення, дівчинка б померла від болю, а якщо б не кляп, закрічала.Но вона тільки слабо простонала.Потом другий лікар увігнав свій стовбур їй у п # ЗДУ відразу по самі яйца.Оба відразу почали двіженіяВторой порвав їй невинну пліву і став м'яти молоденьку матку.Другой рез ... бував їй кішку.Девочка тільки стогнала від болі.Тут обидва одночасно закінчили, витягнули свої пеніси з бідолахи і зробили близьке фото її раз "баной промежності.Затем один сів на неї в районі грудей, але чуть чуть по вище і засунув їй член у рот одразу по яйца.Второй зайнявся грудью.Стал кусати і тягнути, крутити, вдавлювати, в загальному знущатися над її соскамі.Тот, чий член був в роті у Ані, скінчив і дівчинці довелося ковтати сперму (причому багато) Другий закінчив із сосками і став робити фото цієї сцени.Другой витягнув свій член у Ані день рта.Потом вставив їй в пізду.Щелчек камери.Потом в жопу.Щелчок камери.Потом той , що був гінеколог звільни її і звелів одягнутися і йти до хозяйке.Потом, коли дівчинка одяглася, він дав їй картку і виставив у коридор.
Там Ганна втратила сознаніе.Очнулась вона в машині хозйкі і хазяїна.
-Вони ... вони ... вони знущалися наді мною, робили фотографії ...- пробелькотіла вона.
-Ну вони нам їх віддали, дуже забивно фото голі дівчата 18 років вийшло не так?-Відповів їй хозяін.-ти думала, що після 13 отделаешся мийкою вдома? У нас ти будеш працювати так як вони тобі показали, та ще й унітазом!
-І приготування до лесбі-сексу і прилюдно мастурбації, стриптизу і багато чому другому.У нас ти секс-рабиня.-підтвердила хазяйка-все ти будеш отримувати за трах-одяг, душ, еду.Даже похід в туалет і спать.А ще ти можеш бути наказана.Так що, матінко переодягайся.