Мене звуть Кіріл, мені 15 років, я живу в селі Полпіно Брянської області в своєму будинку з мамою та бабусею. У мене є собака Чорнушка і кіт Степан. Я хочу розповісти як в 14 років перший раз ебал дівчину. Я давно хотів когонібуть ебать але стіснялся і дрочил у вбиральні. Мені подобався мій хуй коли він ставав великим і товстим. Я боявся що від дроченія він заболить і хотів почати ебаться по справжньому. у нас є річка і на ній купаються. я залазив у кущі і підсікав як дівки купаються бачив як вони перевдягаються. Роздягався і лягав на живіт на майку і дрочила про неї представляв як я ебу голі дівки на пляжі когонібудь. одного разу прийшла дівчина одна і нікого не було я дочекався коли вона роздяглася щоб надіти купальник сам я завжди сиджу в кущах голий. Я надів на голову мамині колготки штоб мене не впізнали і взяв балонцік з отрутою дихлофосом. Я вискочив з кущів навів на дівку балончиків і сказав що бризгеу їй в обличчя і вона помре якщо вона зараз мені не дасть. вона заплакала тоді я їй дав піддамся і став дерти її в пізді вона сильно кричала і пукнула коли я їй зламав Цьолко. Я сказав її заріжу якщо розповість і щоб приходила сюди завтра ебаться ще й принесла мені 100 рублів за те що я її ебал не те вб'ю вночі молотком. завтра вона не прийшла а мене забрали до лікарні. тутесть ЕОМ і інтернет з картинками і расказамі. тут добре.