Тут ж двері за мною зачинились і мене оточила юрба однокласників. Мене схопили за руки і за ноги і поклали на стіл.
-Ви мене бити збираєтесь?-Злякано запитав я.
-Ну що ти, ніколи! Ми просто хочемо подивитися твоє фізичний стан. - Посміхаючись, він поклав мені на член руки. Вся команда почала мене запекло лапати. Я намагався чинити опір, але мої кінцівки міцно стримувала їх залізна хватка.
-Димон, не тягни. - Крикнув один із спортсменів лапа мене пацану. Той повільно, зі смаком розстебнув ремінець на моїх джинсах і пожадливі натовп швидко позбавила мене всіх одіяння. Моя спроба опору призвела до кількох болючим ударом по ниркам і рішенням скоритися долі. Мене перевернули на живіт і рука Дімона виявилася на моїй промежини.
-Лисиця, мило дай. - Сказав не обертаючись Димон.
Мене міцно тримали. Хтось засміявся, побачивши котилися по моєму обличчю сльози.
-Не плач девченка, прейдут дощі.
Солдат вернется, ти тільки чекай. - Єхидно процитував маленький худорлявий пацан кавказької національності.
Раптово я відчув чиїсь ковзає пальці торкаються до мого ональних отвору.
-Не треба! Відпустіть мене! - Закричав я в істериці. Почули всі але ніхто не відреагував, лише Димон гидко усміхнувшись промовив:
-Все так говорять. - Тут же я відчув що роздирає біль у ональних отворі. Пальці зарухалися, розширюючи прохід. Біль посилилася. Я відчув, що в мене заходять трьома, черирьмя пальцями, а потім і всієї п'ятірнею. Удоблетворівшісь скоєним, чужі кінцівки покинули мій ональних прохід.
-Давай, Лисиця, ти перший.
Незабаром я відчув його руки на своїх сідницях. Якийсь товстий предмет вперся в мій анус. Дика біль обпік мене і його член поринув у мене цілком і почав поступально-возвратітельние руху. Вони то прискорювалися, то ставали повільними. З подивом я відчув, що моє член встав і перебуває у повній бойовій готовності. Я відчув себе приниженим повією.
-Пацани, дивіться, у нього стоїть! - Пролунав вигук одного з моїх однокласників. - Хачик, твоя робота.
Я озирнувся і побачив що йшов до мене пацана кавказької національності. Він став поряд зі мною на коліна і обхопив губами голівку мого члена. Однією рукою Хачик подрачівал мій член, а інший не забував удоблетворять себе. Один з хлопців підійшов до мене і обхопив мою голову руками. Я від подиву відкрив рот і в нього тут же занурився його прилад. Я відчував себе брудної продажною дівкою, однак це почуття починало мені подобається. Партнери мінялися, а я все стояв у позі кута. У мою колись невинну дірку входили по двоє, а в рот намагалися впхнути відразу троє пацанів. За право володіння траплялися бійки, але всі були задоволені. Першим мені в рот скінчив Димон. Першим бажанням було виплюнути сперму, але Димон змусив мене глитнути і так я проковтнув насінних рідина у двадцяти фотографії голих дівчат восьми осіб. Тим часом Хачик вже закончівал роботу руками з широко розкритою пащею. Потужна стуя сперми залила йому рота і обличчя. Він із задоволенням облизав губи і судячи по всьому був задоволений. Потім він підійшов до мого вухо і трохи помастурбіровав скінчив прямо на вушну раковину.
-А тепер прийшов час чищення .- весело сказав Лисиця.
Мене поставили на коліна і Лисиця підніс до моїх губах свій прилад. Хоча я трохи облизав його він все одно був забруднений моїми фекаліями в перемішку зі спермою.
-Лижі до біла.
Мені було моторошно і огидно.
-Я не хочу.
Кілька рук обхатілі моє обличчя і розкрили рот у який Лисиця і просунув свій фалос. На подив мені не було огидно і з пристрастю я почав його вилизувати. Я лоскотав його голівку своєю мовою і цілував мошонку. Лисиця погладив мене по голові.
-Молодця. Розумний хлопчик.
Після цього до мене підійшов Димон обняв мене за стегна, нахилився до мого обличчя і пристрасно поцілував взасос, облизуючи мій брудний рот мовою. Я відповів йому не менш пристрасними ласками. На цьому м