Ми сиділи за столиком й пили чай. Моя гостя розташувалася на дивані, а я сів на ліжко навпроти. Я розповів Каті про книжку і про заклинанні.
«І наскільки маленьким ти станеш?», - Запитала вона і дивно подивилася на мене.
«Не знаю, якщо вірити книзі, то я буду ставати менше протягом декількох годин».
Катя зателефонувала подругам і сказала, що знайшла собі місце в сусідньому вагоні, щоб вони не турбувалися. «Знаєш Льон я так втомилася тут теж всі сплять .... Так ... давай»
Катя зняла чоботи і посунула їх до стіни. Під бриджами у неї були темні панчохи, які щільно обхоплювала повні ікри. Зловивши мій погляд, вона посміхнулася: «Що, хочеш ближче подивитися?» - Катя підняла ногу і присунувшись до краю дивана поклала її на мене. Від несподіванки я розгубився. Її нога відчутним вагою лежала у мене на колінах. Ця молода дівчина вела себе так розкуто, тому, що зростанням я був не більше дитини і вона відчувала себе повною господинею положення. Я помітив, що її нога стала трохи важче і більше. Катя розсміялася «Дивись, ти знову зменшується»,-вона забрала свою ногу і встала.
«Піду-но я в душ і приєднуюсь»-сказала вона, дістала якийсь пакет з сумки і відправилася у ванну. Я увімкнув телевізор і налив собі ще чаю. Коли Катя повернулася я побачив, що вона переодяглася в чорний шовковий халатик, який ледь прикривав її коліна. Її світле волосся голі дівчата 13 років були вологими після душу. Вона нахилилась і взяла з підлоги сумку, щоб поставити її на полицю в ніші. Я інстинктивно піднявся, щоб допомогти, але вона вже справилася сама. Стоячи поруч з нею, я усвідомив, наскільки я став менше. Я підняв голову і побачив, що вона посміхається, дивлячись на мене зверху вниз. Тепер вона здавалася мені цієї велеткою. Вона була боса, але моя голова була на рівні її широких стегон. Вона ступила ближче. "Ти такий маленький! Тепер я можу з тобою зробити все, що захочу ", - сказала вона грайливо і розгорнула халат. Чорний ліфчик підтримував величезну груди, а такого-ж кольору стринги щільно сиділи на гігантських стегнах. Катя застала мене зненацька. Я стояв, не в силах вимовити й слово, дивився на її потужні ноги і чудову груди, занадто бентежачись, для того, щоб підняти голову вище і подивитися їй в очі. Раптово Катя поклала свою руку мені на потилицю і різко притягнула мене до себе, затиснувши мою голову між своїх потужних стегон. Я намагався вирватися, але вона тільки засміялася, легко перехопивши мої руки і притиснувши їх до своїх боків. Моє обличчя було міцно притиснуті до її трусиків, і я поч