увствовал легкий запах її тіла. «Ти в мене сьогодні лизати будеш!» - Прошепотіла вона зверху. Вона протримала мене так досить довго, насолоджуючись моєї повної безпорадністю. Потім Катя трохи розсунула стегна і я впав на підлогу до її ніг. Вона зняла з себе халат і кинула його на ліжко.
«Роздягайся!»-Наказала вона. Я був зломлений, принижений і роздавлений. Як уві сні я зняв себе все і залишився перед моєї нової пані тільки в трусах. Я був повністю у владі цієї молодої велетки і вона це знала. Катя підійшла до мене впритул. Було видно, що її сильно заводить ця ситуація і відчуття своєї нової сили. Вона височіла наді мною з усмішкою дивлячись зверху вниз, в її позі і у виразі її обличчя було стільки влади і домінування, що я відчув сильне збудження. Катя посунула праву ногу вперед так, що моя щока торкнулася внутрішньої поверхні її стегна. «Цілуй мої ноги!»-Наказала вона. Подивившись на неї знизу вгору, я підкорився. Її шкіра була тепла і ніжна, як шовк.
Повільно, дивлячись на мене зверху вниз, Катя зняла з себе ліфчик і трусики, схопила мене за волосся і притиснула мене до себе, знову затиснувши мою голову між ніг. На особі я відчув щітку її голених волосся.
"Лижі давай!"-Я став лизати її, відчуваючи силу і голод її гарячого тіла, відчуваючи на своєму обличчі її сік. Наді мною височіли її величезні груди з повними міцними сосками. Катя дивилася на мене згори вниз, такого жалюгідного і безпомічного, затиснутого між її ніг. Вона закінчила з гучним стогоном, ще сильніше притиснувши мою голову до себе.
Катя відпустила мене і, пошарпавши по волоссю, відправилася у ванну. Відчувши сильну втому, я приліг на ліжко і прикрив очі. Спочатку мені здалося, що я провалююсь в сон, але виявилося, що я знову зменшуються. Я сів на ліжку, мої ноги не діставали до підлоги. Я встав, щоб підійти до дзеркала. Біля стіни стояли Катіна чоботи, я подумав, що якщо так піде і далі, я зможу легко залізти в один з них.
"Ну і що тепер мені з тобою робити?"-Я обернувся і обімлів. Катя була величезна. Зростанням я тепер ледве доходив до її колін. Вона стояла, посміхаючись на мене згори вниз. Потім Катя повільно підняла ногу і легенько штовхнула мене в груди. Я впав на килим, і голі дівчата 18 років вона поставила свою гігантську ступню мені на груди. Мені стало дуже важко дихати. Катя не чинила ніякого тиску, але одного ваги її ноги було досить, щоб припечатав мене до підлоги. "Я тебе легко розчавити можу" - вимовила вона. "Може покликати дівчат, щоб вони з тобою теж поразвлекалісь?" Я став благати її не робити цього. Катя