розсміялася і пересунула свою ногу мені на обличчя. "Цілуй мої ноги раб!",-Вона присіла на ліжко, витягнувши ноги, а я підкоряючись її наказам почав цілувати і вилизувати кожен сантиметр її ступень. Через кілька хвилин моє тіло затремтіло, голова закрутилася, і я втратив свідомість. Отямившись, я відчув, що лежу на чомусь теплом і дивно м'якому. Коли я остаточно прийшов до тями, виявилося, що я абсолютно голий і лежу на Каті, вірніше на її величезну грудей. Тепер я був не більше трьох-чотирьох сантиметрів.
"Прочумався?", - Одним пальцем Катя підштовхнула мене до соска. Видовище було надзвичайним. Я став смоктати величезний сосок, пестячи його руками. Катя застогнала, потім взяла мене однією рукою і кинула до себе на лобок, покритий кучерявими волосками. Вона сіла, фото голі дівчата 14 років спершись спиною на подушки, взяла мене, затиснувши між вказівним і великим пальцем на рівні грудей, розсунула ноги і обережно ввела мене всередину. Вона закрила очі від насолоди, продовжуючи плавно використати мене, поступово прискорюючи темп. Я боявся, що з необережності вона засуне мене туди цілком разом з головою. Її оргазм був бурхливим і вона вигнулась дугою на ліжку, залишивши мене в собі.
Потім вона спиралася на лікті і подивилася на мене вниз з посмішкою "Не знаю, чи зможеш ти так завести мене, коли станеш знову великим".