про найголовніше для мене було в тому, що на дівчині, мабуть у зв'язку зі спекою, був Обтягуючий топік, який швидше за відкривав, натиснули, приховував, довірена йому скарб. Нижче йшли шортики, апетитно обтягівая округлий задік. Вона була босоніж, За мабуть дівчисько займалася танцями, так час від часу вона поверталася на мисочках, або прогиналася. Тоді її груди здіймалися до стелі, і ставали виразніше видно напружившись соски.
У мене пересохло в роті. Мій член при вигляді такого спокусливого видовища, заворушився в штанах і запросив на волю. Тим часом, дівчина сказала, що вона щось подивиться, і вийшла за двері.
Ось він мій, шанс - подумав я і з усією своєю вправністю, вліз у вікно, В кімнаті майже ніде було ховатися, так що я просто став за дверима, втім, до цього я закрив вікно.
Дівчина повернулася за моїми підрахунками, хвилин через 10-ть. Вона зайшла вже без телефонної трубки, і попрямувала до комп'ютерного столу, і тут вона побачила, що вікно закрите.
Саме цей момент я вибрав, одним стрибком я опинився біля неї, затиснувши їй рота, прошепотів.
- Хто ще вдома, кажи, - дівча замичала, я відірвав їй руку, від рота.
- Нікого, забирайте все тільки не вбивайте-вона заплакала.
- Дитинко, я вже знайшов те що мені треба-я розсміявся, від був кайф, Я дивився на неї, у мене все тремтять від збудження. Я провів рукою по її грудях, тверді соски, добре промацували під тонкою тканиною
- Не чіпайте прошу - вона продовжувала плакати
Я спробував засунути руку їй у шортики, але джинсова тканина, щільно сиділа, тоді я забрав другу руку від горла і спробував розстебнути їх, дівчина, рвонула до дверей, але я сильніший і спритнішим, так що перехопивши її я кинув її на що стояла тут же ліжко.
- Якщо не станеш смирній задушу, зрозуміла-дівчина закивала.
Я приступив до вивчення, шортиків, трохи повозитися, мені вдалося їх зняти. Під ними виявилися прозорі рожеві трусики. Про як це було здорово. Запах страху, і поту витав у кімнаті. Однією рукою забравшись під топ, я стискав груди, пропускаючи сосок між пальцями, другою рукою я притискав її до ліжка. Потім я став лизати її промежину через трусики, від слини вони намокли, і ще виразніше стали видно темні волоссячко, на лобку. Я став м'яти другу груди, вона була соковитою, дівчина, стала постановити. Я зняв топ, тепер я бачив всі груди, вона була чудова. Оголена плоть, і темні соски, стовбурчилися, прямо перед моїм обличчям. Я став їх смоктати, покусуючи то одну, то другу. Дівчина звивалась піді мною. Одну з рук я засунув під трусики, вона була гаряча і суха. Як там було добре. Мій член малолітні дівчата голи фото затвердів як камінь, мені здавалося що я закінчу від будь-якого дотику. Підвівшись і дивлячись в її блакитні очі я зі всієї сили рвонув трусики, вона скрикнула, в моїй руці лишився шматочок рожевої ганчірки, я відкинув убік. Я нахилився і став лизати, про цей запах жінки, він не повторимо. Я насолоджувався теплотою. Від збудження я не міг це довго продовжувати, ще не багато і я висадимо. Я перелег по зручніше, і хотів було вставити мій член у піхву, але мій погляд затримався на її губах, рожевих і невинних я передумав, піднявшись я поставив її на коліна, і спробував просунути свій член в її рот, вона відверталася.
- Ти хочеш, що б я зробив тобі боляче - запитав я - ні? Тоді бери.
Вона підкорилася. Глибина і теплота оточили мій член, хвилі екстазу стали підніматися з глибини мого єства, я прискорив темп, це було щось, Але я не хотів кінчати так швидко, я не був упевнений, що відновлюся швидко, і хотів якомога довше продовжити ці миті.
Перекинувши дівчата, я нарешті приступив до її дірочки. І здивувався, ще 10 хвилин тому абсолютно суха вона сочилася соком, мабуть мінет порушив її. Що ж тим краще, і я встромив у неї член. Дівчина вигнулася, і закричала, висунувши його я побачив кров пофарбували мого друга. Вона була дівчиною. Хим.