оли вони ввалилися в спальню (вони були теж п'яні) стали бурхливо обговорювати хто як мене трахнет. <br> Я сиділа і не знала що робити, Діма схопив мене за руку, підтягнути до краю ліжка і почав зривати з мене спочатку блузку і ліфчик, а потім порвав але все ж в стягнув колготки та спідницю, кинувши їх додолу закривала руками грудей, плакала і говорила <br>-Не треба хлопці, не треба! <br> Тут Діма сказав <br>-Ну що я почну,. ......... тому це моя баба і я її привів. <br> Він роздягнувся підійшов до мене, порвав на мені трусики, плюнув мені в піхву, тому що я була абсолютно суха і одним рухом увійшов до мене, мені стало боляче але кричати я не могла Діма закрив мені рота рукою, ятолько стогнала і звивалася під ним. <br> Він почав мене з такою грубістю трахкати, він мене ніколи ще так не трахкав . І через деякий час він витягнув з мене член і кінчив мені на жівот.После цього він зліз із мене і сказав <br>-Хлопці тепер ваша черга, я поки піду покурю .. <br> Він пішов, ці три хлопці роздяглися і оточили мене. <br>  Один схопив мене і поклав малолітні дівчата відео на бік, потім увійшов до мене ззаду і став трахкати, другий сів поруч з моєю головою, підняв мене за голову і став намагатися всунути мені в рот свій член, але я зціпила губи і не давала йому користуватися своїм ротом, але тут він обдарував леня долонею по щоці і сказав <br>-Ах ти сука! смоктати не хочеш! давай відкривай свій рот, а то сильніше вдарю. <br> Як тільки став замахуватися я заплющила очі й покірно відкрила рот і почала смоктати. <br> перший в цей час поставив мене на коліна, заліз під мене і продовжував трахкати. <br> Третій підійшов до мене ззаду і став розглядати мій анус і сказав мені <br>-Ну що Даша тебе вже ебалі в попку? ... ладно не відволікайся продовжуй смоктати, зараз я тебе трахну в попку! <br> змастив мою попку чимось , я відчула як його головка померла в мене, а потім став проникати, він болю я заволала, але тут же отримала ляпас від другого, він сказав мені <br>-Ти чо сука репетуєш, писок і смокчи ....< br> Від болю я заплющила очі і продовжувала смоктати, тепер мене трахкав 3 здорових члена. <br> Тут повернувся Діма, другий сказав йому <br>-Ти де ходиш ?........... бачиш як ми