твою сучку навчили ! <br> Діма схвально покивав головою, сів на ліжко і я по черзі смоктала у нього і його дружка ... <br> Кожен з них скінчив по 2 рази причому на мене, зокрема в попку, обличчя і рот, кожен з них чотирьох побував у мене і в попці, і в роті, і в піхві. <br> Після 2-х годин нескінченної оргії, вони поклали мене на спину, самі ставши на коліна оточили мене, почали дрочити і закінчувати мені на ліцо.После цього вони стали одягатися і хтось сказав Дімі <br>-кльову шлюшки ти привів !.......... підемо далі бухати! <br> Вони пішли в зал, я залишилася лежати там, гола, спітніла і липка від сперми а з поки витікала сперма одного з них. <br> Я відчувала себе реальної повією і від цього плакала, і боялася голі малолітні дівчата фото що вони повернутися і продовжать ....< br> Я лежав без руху близько години, поки вони там бурхливо відзначали день народження, коли вони замовкли і я зрозуміла що вони відключилися. <br> Я встала, на підлозі вся подертій пом'ята лежала моя одяг, я навіть не стала її чіпати, я на шкарпетках пройшла в передпокій там висіло моє довге пальто "слава богу що я одягла саме його "-подумала я. <br> Я тихо зняла його, взяла свою шапку й чоботи, по-тихенько відкрила вхідні двері і вийшла в під'їзд, там я одяглася, піймала таксі і поїхав додому. <br> Добре що тоді батьків