Іди сюди, будішь сьогодні моєю шлюшки. Відкрий рот ширше, так добре член увійде, пару ударів по шечкам, хороша блібушка. Роздягайся шалава .. та все знімай, повернись добре і жопа нічого, давно тебе в жопу еблі? Що ще жодного разу, тільки в рот, а ти тільки поки соска, так і буду тебе поки називати соска. І що ні один мужик тобі поки не засадив? Та й ти поки дівчинка, ми цю справу виправимо. Одягни ось цю спідницю і біленькі жіночі носочки, що лежать на ліжку. Сходи у ванну фото дівчат голі і змасти собі очко, немає стій, стала раком на ліжко Задерій спідницю і змащуй собі очко, а я подивлюся на це шоу. Що приємно шлюшки, може мені мою подружку Юльку з третім бюстом запросити, щоб вона подивилася які бляді бувають і як ти будеш у мене отсосасивать? Гаразд встигне. Так молодець підготувала своє очко для мого члена, так розтягни жопу дай подивитися, розумниця соска, шкода що Юлька цього шоу не побачила. Так спустилася з ліжка на підлогу. Стала на коліна. Губи що тобі нафарбувати, гаразд у наступний раз.
Так зараз моє митое очко будеш лизати, облизувати, вилизувати, зрозуміла! Знаєш для